8/22/2018 09:25:00 PM

O mnie / kontakt


Absolwentka kierunku Informacja Naukowa i Bibliotekoznawstwo na Uniwersytecie Jagiellońskim. Bibliotekarka, infobroker i specjalistka ds. informacji w jednym.
Autorka pracy magisterskiej o blogach książkowych.
Aktualnie pracuje w bibliotece.Czytam różne rzeczy, od romansów po reportaże, w zależności od tego na co mam aktualnie ochotę. Najbardziej lubuję się jednak w horrorach. To właśnie z miłości do nich powstał mój cykl Ponure Poniedziałki. 
Pisanie o tak różnych rzeczach może wydawać się nieprofesjonalne (recenzja powieści new adult obok klasyki literatury i krwawego horroru?), ale czytanie ma przede wszystkim sprawiać mi przyjemność. Stąd takie, a nie inne, wybory czytelnicze.
Miros de carti to miejsce, które może i nie zachwyca pięknym wyglądem i zawsze merytoryczną treścią, ale za to niesamowicie mnie cieszy. Bo uwielbiam czytać, pisać o książkach i rozmawiać o nich z innymi.


Masz pytania? Pisz:
azumi.90@hotmail.com
lub
b.podsobinska@gmail.com

4 komentarze:

 1. Ach, jak mi się marzy praca w bibliotece :)

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja INIB studiuję na UŚ w Katowicach ;) Nie sądziłam nawet, że spotkam w "internetach" koleżankę po fachu :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Muszę to gdzieś napisać, a co! Niesamowicie mi się podoba wizualna strona Twojego bloga! Tak idealnie trafia w moje poczucie estetyki, że od godziny nic nie robię, tylko się na niego gapię (no dobra, najświeższy wpis też przeczytałam). I chociażby dlatego spróbują tu zaglądać nieco częściej :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, dziękuję!!!;)
   Mam nadzieję, że w treści też znajdzie się coś dla Ciebie;)

   Usuń

Dziękuję za wszystkie komentarze, szczególnie krytyczne. Odpowiadam na nie, oczywiście jeżeli mam coś do powiedzenia na dany temat;)

Copyright © 2016 Miros de carti. Blog o książkach , Blogger