11/30/2016 07:00:00 AM

KONKURS Mały Książę - kalendarz

Dzień dobry! Czy chcielibyście otrzymać w prezencie książkowy kalendarz na 2017 rok? Kalendarz z Małym Księciem? Jeśli tak, zapraszam ;)


Kilka zasad: 
1. Konkurs trwa od 30.11. do 6.12. 
2. Wyniki pojawią się na blogu do 11.12, do tego czasu skontaktuję się też ze zwycięzcą.
3. Do wygrania jest nowy egzemplarz kalendarza z Małym Księciem na 2017 rok. To kalendarz książkowy, zawierający oryginalne ilustracje i cytaty z powieści.
4. Żeby wziąć udział, wystarczy napisać w komentarzu pod tym postem odpowiedz na pytanie: Kalendarz z jaką inną postacią literacką (oprócz Małego Księcia, oczywiście;) byłby spełnieniem Waszych marzeń? I dlaczego? Proszę też o zostawienie adresu e-mail, żebym mogła łatwiej skontaktować się ze zwycięzcą.
5. Zwycięzca zostanie wybrany na podstawie subiektywnej oceny organizatorki konkursu - czyli mnie;)
6. Nie trzeba obserwować mojego bloga ani polubić profilu na fb. Będzie to oczywiście mile widziane, ale nie wpłynie w żaden sposób na wybór zwycięzcy;)


Będzie mi miło, jeśli poinformujecie w jakiś sposób o konkursie blogowych (i nie tylko) znajomych. I zapraszam do udziału;) Sama posiadam już kalendarz na nowy rok, a naprawdę chciałabym komuś zrobić miłą niespodziankę;)


 Mogę na Was liczyć?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie komentarze, szczególnie krytyczne. Odpowiadam na nie, oczywiście jeżeli mam coś do powiedzenia na dany temat;)

Copyright © 2016 Miros de carti. Blog o książkach , Blogger