3/06/2015 05:00:00 AM

KONKURS Joy Fielding "Zabójcze piękno"

Dzień dobry! Dziś chciałam pozbyć się podarować komuś książkę, która kurzy się u mnie na półce (i bezczelnie zajmuje miejsce przeznaczone na nowe nabytki). Zapraszam!


1. Konkurs trwa od 6 do 27 marca 2015 roku.
2. Każdy może wziąć w nim udział, wystarczy wykonać drobne zadanie (i posiadać adres korespondencyjny na terenie Polski).
3. Do wygrania jest powieść Joy Fielding "Zabójcze piękno". Stan bardzo dobry (raz czytana), twarda oprawa, okładka wygląda jak ta na podlinkowanej stronie na LC.
4. Jak ją zdobyć? Tytuł książki ma związek z pięknem więc, paradoksalnie, zadanie będzie dotyczyło brzydoty. Krótko mówiąc:
Która książka ma, według Ciebie, najbrzydszą okładkę? Autor, tytuł, zdjęcie okładki (nie musi być wykonane osobiście) wymagane, uzasadnienie zaś mile widziane. 
5. Odpowiedzi proszę przesyłać na adres: azumi.90@hotmail.com, w tytule maila powinno znajdować się słowo "KONKURS".
6. Wybór zwycięzcy będzie jak zwykle bardzo subiektywny.
7. Ogłoszenie wyników nastąpi prawdopodobnie 28 marca - na blogu oraz w mailu do zwycięzcy.

Mam nadzieję, że kogoś zainteresuje ta powieść;) A nawet, jeśli nie, możecie podzielić się swoimi typami najbrzydszych okładek w komentarzach;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie komentarze, szczególnie krytyczne. Odpowiadam na nie, oczywiście jeżeli mam coś do powiedzenia na dany temat;)

Copyright © 2016 Miros de carti. Blog o książkach , Blogger